Maria Magdalena

Categorie
Concerten
Datum
2022-05-14 20:00 - 22:00
Locatie
Lambertuskerk, Torenstraat 1, Rosmalen - Toren straat 1, Rosmalen

Capella Ducis, o.l.v. Frans van de Loo, geeft i.s.m. Wouter Maas van Bureau Boeiend een concert op zaterdag 14 mei, 20.00 uur, in de Lambertuskerk Rosmalen, torenstraat 1.

Wouter Maas verzorgt een lezing over de vele gedaanten die Maria in de loop der jaren zijn toegedicht (vaak letterlijk in gedichten). De muziek die ons koor heeft gekozen, loopt parallel aan de beeldvorming waar de lezing over gaat. We brengen motetten uit Zuid-Europa ten gehore van – voor liefhebbers – bekende componisten als Byrd en Palestrina. Voor wie ons koor al langer volgt, weet dat er ook muziek van onbekendere componisten op programma staat. Laat u verrassen door Febure of Salazar: hoe dezelfde teksten toch tot een andere sfeer kunnen leiden.

In de pauze is koffie of thee verkrijgbaar en na afloop is er gelegenheid tot napraten met een drankje.

Kaart ad € 12,50 verkrijgbaar aan de zaal vanaf een half uur voor de voorstelling; kinderen tot 14 jaar gratis.

 

 
 

Alle datums

  • 2022-05-14 20:00 - 22:00

logo capella ducis